Adopce na dálku ®
...naděje nejen v srdci Afriky
iniciativa adoptivních rodičů Blansko

Indie - Změna adresy a poděkování

Od ledna 2011 platí nová adresa partnerské organizace v Indii pro stát Karnataka. Jedná se o devátý největší indický stát, který patří k jedné z nejméně rozvinutých oblastí světa. Číst a psát zde umí jen něco přes 60% obyvatel. Většina obyvatel se živí zemědělstvím.
Ve spolupráci s dárci se daří pozivitně ovlivňovat tyto skutečnosti: podporujeme více než 1400 dětí a studentů. Realizujeme rozvojové projekty. Díky podpoře dárců jsme mohli postavit internátní školu, vybudovat zemědělský zavlažovací systém, formovat svépomocné skupinky podporující drobné podnikání a mnoho dalších aktivit.

nová adresa: SMSSS – Shimoga Multipurpose Social Service Society
CHAITANYA
Sagar Road, Alkola Circle, Gopala Gowda Extension
Shimoga – 577205, Karnataka
INDIA

Indie - aktuality

Rozvojové středisko Arcidiecézní charity Praha (RS ADCH Praha) se rozhodlo v roce 2008 podpořit projekt výstavby budovy pro vyšší odbornou školu pedagogickou v indickém městě Bídaru. Bídarský region patří k nejzaostalejším oblastem indického státu Karnátaka. ADCH Praha zde, na severu Karnátaky, působí především prostřednictvím projektu Adopce na dálku® již 10 let. Ve spolupráci se třemi partnerskými organizacemi je zde českými dárci ve studiu podporováno více než 1200 dětí a studentů.
Podrobnější informace zde.

* * *